Ostatné stožiare

Množstvo druhov vlajkových stožiarov sa delí nie len podľa výšky, ale aj podľa účelu použitia, prevedenia či materiálu vyhotovenia. Napríklad:

Nerezové stožiare Minox

Stožiare sú vyhotovené z ušlachtilej nehrdzavejúcej ocele 1.4301 a sú 2 až 3 krát ťažšie než hliníkové stožiare. Bezúdržbová, antikorózna a trvalo hodntná kvalita. Majú exkluzívny vzhľad a radia sa medzi luxusné stožiare pre náročnejších klientov. Dodávané v prevedení s vnútorným vedením lana s mobilným ramenom alebo bez.

Hliníkové stožiare Prestige s vratným ramenom

Stožiare Prestige majú mobilné napínacie rameno. Vlajka sa otáča po vetre, takže sa nezamotá a čo je unikátne, že keď prestane fúkať, tak sa rameno vráti do predom nastavenej polohy. Takže vlajkosláva (viacej stožiarov vedľa seba) zo stožiarov Prestige, bude vždy pekne zrovnaná. Vlajky na stožiaroch budú pekne zarovnané a nebudú ukazovať každá iným smerom, ako ich vietor pootočil.

Mobilné stožiare

Mobilný skladací stožiar je dodávaný vrátane kotvenia na zaťaženie na pevnom povrchu. Teda aj tam, kde nie je možné kotvenie do zeme či dlažby. Kotvenie je možné zaťažiť aj kolesom auta. Mobilný stožiar je tak ideálnou alternatívou pre dočasné inštalácie pri najrôznejších príležitostiach (autosalón, výstavy, predvádzacie a testovacie dni, rôzne akcie v prírode, atď.) Voľne nastaviteľná teleskopická výška sa prispôsobí potrebám použitia. Variant s napínacim ramenom zabezpečí že aj v bezvetrí budú vidieť vašu vlajku či transparent.

https://obchod.vlajky.sk

Ak máte prípadne iné nároky na vlajkový stožiar, neváhajte nás kontaktovať.